Duşakabinler

Palmiye Hakkında

Palmiye 1990 senesinden bu yana kendi üretimi olan Duşakabin, Küvet, Duş Teknesi, Hidromasaj ve Compact Sistemleri piyasasında kalite ve yeniliğin adı olmuştur.

Palmiye duşa kabin sistemleri Türkiye de tasarlanan ilk ve tek raylı sistemdir. İlk kurulduğu günden bu yana farklılık ve kullanışlılığa verdiği önem ile özel tasarımlara imzasını atmıştır. Özel ve kullanışlı ürün arayanların tercihi olmaya devam edecektir. Palmiye Duşakabin ve Banyo grupları LTD STi. sektöründeki değişimin öncülüğünü yapmak için bilgi birikimi ile müşterilerinin sürekli yeni çözümlerini karşılayan bir kurum olmuştur. Sahip olduğu görevdeşlik bilgi birikimi ile müşterilerin vazgeçilmez tercihi konumundadır. Tüm bunları gerçekleştirilirken müşteri ve bayi sorumluluğu bilinci ile satış sonrası hizmetlerine devam edecektir. Önemli olan müşterilerin her zaman yanında olup, isteklerine cevap vermektir.

Temel Değerler

* Ürün kalitesinin sürekliliğini sağlayarak kaliteyi sürekli artırmak.

* Müşteri isteklerinin ve beklentilerinin belirlenerek memnuniyetleri artmasını sağlamak için çalışmak.

* İsteklerin en kısa zamanda karşılanmasını sağlamak.

* Yenilikçiliğin ve değişimin öncüsü olmak

* Müşteri memnuniyeti için maddi ve manevi her kaynağı kullanmak.

Misyonumuz

*,Ürünlerimizden duyulan memnuniyeti, kalite merkezli bir anlayışla daha geniş kitlelere taşımak.
* Müşteri odaklı bir anlayışla uzun süreler güvenle kullanılabilecek ürünler ortaya koymak.
* Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için kaliteden taviz vermeden daha az maliyetli ve kullanışlı ürünler sunmak.
* Gelişen teknolojik imkanları dikkate alarak müşterilerimize daha rahat edebilecekleri şık tasarımlar sunmak.

Vizyonumuz

Müşterilerin istek ve ihtiyaçları karşısında en kaliteli çözümleri üreterek bu amaçla sürekli kendini geliştiren bir öncü kurum konumuna ulaşmak.